SPP EUSTREAM image
 

Aktuality

5.10.2018
HUSKAT výzva na predkladanie ponúk číslo II.
Vážení obchodní partneri,

spoločnosti Magyar Gáz Tranzit ZRt. , eustream a.s. a Gas Connect Austria GmbH. týmto uverejňujú svoju výzvu na predloženie ponúk číslo II. v rámci alternatívnej alokačnej procedúry projektu HUSK-AT. Okno na predkladanie ponúk II je otvorené od 6. októbra do 19. októbra 2018.

Výsledky ekonomického testu II sa budú uverejnené 24. októbra 2018.

Pre aktualizované ponuky prosím použite nasledujúci formulár (v anglickom jazyku)

1.10.2018
HUSKAT vyhodnotenie predkladania ponúk číslo I.
Spoločnosti Magyar Gáz Tranzti Zrt. (MGT), eustream a.s. (Eustream) a Gas Connect Austria (GCA) ďakujú účastníkom za aktívnu účasť a predložené ponuky v prvom kole HUSK-AT alternatívnej alokačnej procedúry.

Na prepojovacom bode Balassagyarmat - Velké Zlievce (BGY / VZ IP) bol dopyt po prepravnej kapacite v dĺžke 7 rokov, s úrovňou približne 50% objemu ponúkanej kapacity (Level II). Dopyt po kapacite na slovenskej časti projektu HUSK-AT nedosiahol úroveň kladného výsledku ekonomického testu, ktorý je potrebný pre alokovanie kapacity na prepojovacích vodoch BGY / VZ a Baumgarten.

S cieľom dosiahnuť pozitívny ekonomický test na slovenskej strane, ako aj pozitívny ekonomický test na úrovni Level II. na maďarskej strane, ak dopyt po prepravnej kapacite bude dosahovat Level II., MGT, Eustream a GCA pozývajú uchádzačov do druhého okna predkladania ponúk, ktoré sa bude konať od 6. októbra do 19. októbra 2018.


<     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     13     14     >